П`ятниця, 23.03.2018, 19:42
Вітаю Вас, Гість | RSS
Меню сайту
Посилання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно -Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День соборності. 22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Святої Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено Акт «Про з'єднання всіх українських земель» в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об'єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцніти й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми - діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді-злагоді. 25 років назад, 21 січня 1990 року, відбулася одна з найма ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: pokrdb | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

Хай Миколай у вишиванці 
Розбудить подарунком вранці, 
І принесе у вашу хату 
Добробут, радості багато. 
Розбудить приспані надії, 
Зернятко щастя хай посіє. 
Зігріє гумором, любов'ю, 
І принесе усім здоров'я!

В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І одним з найбажаніших для дітей є свято Святого Миколая. Це свято, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше, ніж Новий рік.Щоб розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у читачів доброту, чуйність, гуманність та милосердя, у дитячій бібліотеці було проведено народознавчий урок « Через доли з краю в край ходить в гості Миколай» для учнів 3-Б класу Покровської гімназії. Діти активно приймали участь в зимових вікторинах, декламували вірші,переглянули мультфільм про Святого Миколая, виказували свої потаємні бажання, побоювання чи прийде до них св ... Читати далі »

Переглядів: 100 | Додав: pokrdb | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Людина від народження наділена правами, а з часом у процесі життя, після досягнення встановленого законом віку, набуває здатності мати обов’язки і нести відповідальність за свої дії.Права дитини – це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати. До Всеукраїнського Тижня права в дитячій бібліотеці спільно з Покровським бюро правової допомоги було проведено право-просвітницький захід «Права та обов’язки» та правовий брейн-ринг для учнів 5-х класів Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Покровської гімназії. Мета заходу – пояснити дітям чому у суспільстві всі громадяни повинні дотримуватись відповідних правил, у чому відмінність прав та обов’язків дорослих від прав та обов’язкі ... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: pokrdb | Дата: 08.12.2017 | Коментарі (0)

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам’ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.Щорічно, в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору.
В Покровській дитячій бібліотеці до цього дня було проведено вечір-реквієм «Голодомор – чорна сповідь моєї вітчизни», для учнів 3 – 4 класів Покровської гімназії Ведучі заходу розповіли присутнім про трагічні сторінки тих страшних подій української історії, нагадали про тяжкі нелюдські випробування, які випали на долю українців, про причини і наслідки цієї трагедії, зачитали спогади земляків, які пережи ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: pokrdb | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції  Гідності 2013 року. Події останніх років ставлять перед бібліотеками завдання: патріотичне виховання підростаючого покоління. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в читальній залі бібліотеки було оформлено книжкову виставку. Працівники бібліотеки провели  урок мужності «Майдан. Україна. Шлях до свободи» для учнів 3 – 4 класів Покровської гімназії. Під час заходу  мова йшла про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи, пригадали події, які відбува ... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: pokrdb | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Не скупіться на добрі слова, 
Бо у світі так мало добра…

Головне призначення людини на землі – здатність творити добро. Біблія навчає робити добро й замислитись над життєвим сенсом. Давні слов’яни найбільше любили світло, бо воно несе добро. Людина сильна добротою повинна відчувати себе творцями добра. Де ж черпаємо джерела добра? Це Вітчизна, рідна домівка, батьки.
Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day), датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти (World Kindness Movement). В даному заході брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії і США (пізніше до Руху приєдналися й інші країни).
І як закликають організатори свята, важливо бути добрим не тільки в цей День, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо. Адже, якщо чекати подяку (в буд ... Читати далі »

Переглядів: 91 | Додав: pokrdb | Дата: 13.11.2017 | Коментарі (0)

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 . Свято відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. 8 листопада дитяча бібліотека підготувала та провела до свята літературно-музичну годину «Співуча, чудова, пісенна мова», для учнів 3 класу Покровської гімназії. Бібліотекарі розповіли дітям про історію виникнення української мови, переглянули відео ... Читати далі »

Переглядів: 194 | Додав: pokrdb | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Любі наші читачі!
Запрошуємо Вас

взяти участь у Всеукраїнському конкурсі  дитячого малюнку 
«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»

У конкурсі можуть брати участь діти віком від 7 до 12 років.
 Конкурс проводиться з 12 жовтня по 7 листопада 2017 р.
  На конкурс надсилаються творчі роботи дітей, які власноруч, без допомоги батьків намалюють малюнок, де у будь-який спосіб відобразять правила дорожнього руху, формат малюнку А4.
  Тематика малюнків присвячена правилам безпечної поведінки дітей на вулиці, дорогах.
 Учасн ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: pokrdb | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

У наші непрості часи, з ряду причин, багато дітей не лише не відвідують бібліотеки регулярно, але й ніколи в них не були. 
Стало традицією щорічно проводити в бібліотеці екскурсії з учнями початкових класів. В шкільні лави влилися 1 класи. Щоб залучити нових читачів  до читання, працівники дитячої бібліотеки провели екскурсії для   1- х класів Покровської гімназії 
Бібліотекарі  ознайомили дітей з книжковим фондом бібліотеки, періодикою,  провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Також дітей було  ознайомлено з правилами користування книгою та бібліотекою. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя». Дуже порадувало те, що діти з цікавістю слухали виступи бібліотекарів, переглядали книги і журнали. 
Знайомство з бібліотекою  викликало величезний інтерес у школярів. Незабутнє враження справило на дітей відвідування книгосховища. Хочеться від ... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: pokrdb | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Таким чином, Покрова святкуватиметься в нас не тільки, як народно - релігійне, а й національне свято. Свято Покрови було найбільшим святом для козаків - вони вірили, що свята Покрова їх охороняє і підтримує в бою. Пресвяту Богородицю вони вважали своєю заступницею і покровителькою і будували на її честь багато церков. 
Про козаків написано багато наукових книжок і художніх творів, знято багато фільмів і навіть мультфільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави – гімні України.
Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у ... Читати далі »

Переглядів: 192 | Додав: pokrdb | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 13 14 »
Графік роботи
Покровська районна дитяча бібліотека працює
з понеділка по п'ятницю

понеділок — четвер
з 800 до 1700
п'ятниця
з 800 до 1600

без перерви

Останній робочий день
місяця — читачів
не обслуговуємо,
санітарний день.
Вихідні дні субота, неділя
Форма входу
Пошук