Вівторок, 07.07.2020, 09:14
Вітаю Вас, Гість | RSS
Меню сайту
Посилання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

Радо і гостинно зустріли бібліотекарі Покровської дитячої бібліотеки вихованців дитячого садочку «Орлятко», які завітали на екскурсію до бібліотеки.
Діти мали змогу пройтися по бібліотеці, оглянути зали, переглянути книги та журнали . Погратися іграми, ляльками в ігровій зоні.
Хотілося щоб перші враження майбутніх маленьких читачів  від знайомства з бібліотекою запам'яталися назавжди. 

Переглядів: 73 | Додав: pokrdb | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

Кожен народ має свої традиції, історію, пам'ять. Пам’ять - нескінчена книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію написано кривавим і чорним. Особливо вражаючі сторінки, де смертельним шрифтом вкарбовано слова: голод, голодомор.
У пам'яті людській навіки залишиться 1933 рік — найстрашніший в історії рік - рік голодомору.
Зараз щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях, де насипані великі могили або колективні. Воістину говорять колективний голод, колективний холод, біль і страждання, колективна смерть, вони й понині кровоточать у серцях тих, хто пережив страшні роки, а тепер дістав таку можливість розповідати, свідчити, переконувати.
До цієї дати у Покровській дитячій бібліотеці  було проведено годину пам’яті і скорботи «Голод 33-го &nd ... Читати далі »

Переглядів: 88 | Додав: pokrdb | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)

В рамках реалізації проекту «Культурно-дозвілевий простір «Покровська БібліоНяня» в Покровській дитячій бібліотеці започатковано роботу Клубу молодих мам - «Суперматусі». За короткий час клуб заявив про себе, про нього говорять, до бібліотеки звертаються бажаючі взяти участь в роботі клубу.
Проект завершено, підводячи підсумки, хочеться сказати, що мами отримали можливість отримати допомогу професійних психологів, юристів, інших спеціалістів.
Мами проводили з користю дозвілля, спілкувалися.
Одне із засідання клубу «Суперматусі» пройшло спільно з поетичним клубом «Ліра». Де мами познайомилися з поетами нашого краю, з їхніми творчими здобутками, а потім всі поети радо дарували свої вірші.
Для мам було проведено свято «Теплі історії до кави». Яке було присвячено осені, поезії та каві. Свято провела організатор масових заходів Марина Кирилова. Крім того Марина провела урок з малювання кавою. Під ча ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: pokrdb | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0)

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.
Цій проблемі і було присвячено психологічний тренінг
« Ми такі різні», який пройшов в рамках проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» що здійснюється Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» для працівників культури.
Метою якого було ознайомлення присутніх з поняттям, формами та структурою булінгу. А також виробити систему дій з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми; усвідомлення відповідальності за виховання дітей що ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: pokrdb | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0)

В жовтні мешканці Покровського святкували   240-у річницю з дня заснування селища. Нам завжди було чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.
Поетами – Гасенком Олексійом Павловичем, Корявцем Миколою Олексійовичем, Чепурко Валентиною Адамівною, Сілецька-Васильєва Яною Віталіївною та багато інших.
Вишивальницями – Боярчук Людмилою Миколаївною та Білою Велинтиною Дмитрівною.
Художниками – Кулаковим Володимиром Володимировичем, Карапетян Мері Ашотівною, Лаврущенко Любовью Миколаївною та ще багатьма творчими талановитими людьми, які народилися чи пов’язали своє життя з Покровщиною.
З нагоди цього свята Покровська дитяча бібліотека провела цикл заходів на яких діти зустрілися з талановитими людьми Покровщини.
Учні молодших класів Покровської гімназії зустрілися з викладачем Покровської музичної школи, Суржиковою Аллою Іванівною. Вона розповіла про себе, поділилася народними традиціями, діти почул ... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: pokrdb | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0)

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.
Цій проблемі і було присвячено  психологічний тренінг 
« Ми такі різні», який пройшов 26 вересня в рамках проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» що здійснюється Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» для працівників культури.
Метою якого  було ознайомлення присутніх  з поняттям, формами та структурою булінгу. А також виробити систему дій з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми; усвідомлення від ... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: pokrdb | Дата: 27.09.2019 | Коментарі (0)

25 вересня в Покровській дитячій бібліотеці відбулося відкриття  культурно-дозвілевого  простору «Покровська БібліоНяня», яка була створена  за підтримки проекту: «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що здійснюється Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» за фінансування Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.   
В цей день бібліотека була прикрашена святково, лунала музика. Було багато гостей: керівники ОТГ, депутати, діти, батьки, колеги. 
Секретар  ради  виконавчого комітету, Єрмак Тетяна Миколаївна, сказала теплі слова привітання і пригостила дітей солодощами. 
Право перерізати стрічку надали Швидь Інні Володимирівні,заступнику селищного голови  та Багдасарян Артему, який в цей день святкував своє день народження. 
Директор КЗК & ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: pokrdb | Дата: 27.09.2019 | Коментарі (0)

Закінчилося літо - найулюбленіша пора, як дорослих так і дітей, а натомість прийшла чарівна осінь. 
1 вересня для дітей дитячого сімейного будинку та інших дітей з  багатодітних родин проведено свято «Прощай, Літо чарівне, привіт, шкільна родина!».
Для дітей було організовано цікаве дозвілля,  веселі забави та конкурси, рухливі ігри . Бібліотекарі, ведучі заходу привітали дітей з першим днем осені, з святом знань. 
А на останок, як завжди діти пригощалися солодощами.
Даний захід проведено в рамках проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» що здійснюється Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: pokrdb | Дата: 04.09.2019 | Коментарі (0)


В Покровській дитячій бібліотеці, в рамках проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», відбулася чергова зустріч в клубі «Суперматусі». На засідання були запрошені завдувач сектору у справах дітей виконкому Покровської селищної ради – Андрєєва Ірина Олексіївна, начальник Покровського відділу бюро правової допомоги Нечитайло Світлана Олександрівна , головний спеціаліст відділу надання соціальної підтримки управління соціального захисту населення – Сухар Тетяна Григорівна. Вони розповіли присутнім про юридичні права мам, про призначення різних видів соціальної допомоги. 
По завершенню присутні заходу мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

... Читати далі »

Переглядів: 97 | Додав: pokrdb | Дата: 30.08.2019 | Коментарі (0)

14 серпня  Покровську дитячу  бібліотеку відвідали психолог, директор ІРЦ  Весніна Надія Володимирівна та вчитель реабілотолог,  логопед  Маслова Юлія Андріївна. На заняттях була сприятлива атмосфера,  діти активо виконували завдання,  пізнавали себе. За допомогою психологічних ігор , арт-терапії  діти розвивали свою увагу, пам'ять, мислення.

В рамках проекту БібліоНяня, планується проводити  психологічні заняття, для розвитку дитячої уяви і комунікаційних навичок, для підвищення зацікавленості в своєму емоційному стані. На  заняттях з  арт-терапії, діти навчаться за допомогою паперу і фарб висловлювати свої емоції і почуття.

... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: pokrdb | Дата: 16.08.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »
Графік роботи
Покровська районна дитяча бібліотека працює
з понеділка по п'ятницю

понеділок — четвер
з 800 до 1700
п'ятниця
з 800 до 1600

без перерви

Останній робочий день
місяця — читачів
не обслуговуємо,
санітарний день.
Вихідні дні субота, неділя
Форма входу
Пошук